Отзывы о компании Деодатус
Покупали собачку Vip pets. Качество хорошее, игрушка симпатичная, дочь счастлива).
- Комментарий продавца
Приятно это слышать! Спасибо Вам за заказ! 🤗
Дейнеко Т.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за високе оцінювання!
Звертайтесь ще!))
Руслана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Швидка доставка! Гарне обслуговування! Товар як на фото, гарне опакування.І головне задоволена дитина👍🙂Рекомендую.
- Комментарий продавца
Спасибі Вам! Дійсно важливо, щоб інші покупці знали про відповідність фото та реальності! Тому дякуємо, що закцентували на цьому увагу!
Завжди будемо Вам раді!🤗😉
Віталія Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Спасибі велике за замовлення! Будемо чекати знову!😊
Наталия Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Замовлення прийшло швидко!!! Ввічливий продавець. Товар відповідає всім описаним характеристикам.
- Комментарий продавца
Ми дуже раді, що Вам все сподобалось!
Дякуємо, що обрали нашу компанію!
Виктория К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та позитивну оцінку!☺️
Ксения Д.- Комментарий продавца
Усе вказане на сайті відповідає дійсності , іграшка якісна та цікава . Продавець ввічливий і його підхід максимально спрямований на клієнта !
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо Вам!
Для нас важливо, що Ви залишились задоволені!
Анастасія О.- Комментарий продавца
Очень понравилось обслуживание и приятные цены. Буду заказывать еще)
- Комментарий продавца
Спасибо Вам большое! Ми будем всегда Вам рады!🤗
Никита К.- Комментарий продавца
Продавець дуже ввічливий.Товар гарної якості.Швидко відправили.Дитина дуже задоволена.Рекомендую.
- Комментарий продавца
Спасибі Вам! Нам дуже приємно, що Ви задоволені товаром та обслуговуванням! Заходьте ще!))
Валентина К.- Комментарий продавца

Класна іграшка, брат в захваті!
Оформили та відправили швидко, отримала іграшку вже на наступний день Новою Поштою.
Сервіс 🔥
Щиро дякуємо, що оцінили нашу компанію та за приємні слова!
Головне, що малюк щасливий!
❤️